COVID-19

Vzhľadom na veľký záujem o podujatie, ako aj na vývoj epidemiologickej situácie, sme, s rešpektom k starostlivosti o zdravie všetkých účastníkov a zároveň k zabezpečeniu čo najväčšieho komfortu pre odbornú diskusiu, prijali rozhodnutie o zmene miesta konania podujatia.

Termín podujatia 22. september 2020, po opatreniach prijatých ÚVZ SR zo dňa 14.9.2020, sa nemení.

Novým miestom podujatia, po spoločnej dohode so spoluorganizátormi, je kongresová sála s kapacitou 400 ľudí v X-BIONIC® SPHERE, Šamorín-Čilistov.

Čo Vám v nových priestoroch podujatia prinášame:

  • Program podujatia vrátane EXPO sa nemení, po niektorých informácii zverejnených v médiách prinášame ešte aktuálnejšiu a konkrétnejšiu diskusiu o reformách a projektoch s inováciami Made In Slovakia.
  • Navýšenie kapacity na 200 ľudí v jednom z najmodernejších kongresových priestorov na Slovensku, pri zachovaní 2-oj metrových rozostupov.
  • Registrácia nie je potrebná, lístky je možné opätovne zakúpiť až do vyčerpania kapacity. KÚPIŤ LÍSTOK
  • Dodržanie všetkých aktuálne platných protiepidemiologických opatrení – automatizované meranie teploty pri vstupe, dezinfekcia rúk, požadované rozostupy, komfortnú debatu rešpektujúcu opatrenia o nosení rúšok, vetraný priestor s vysokými stropmi, exteriér pre občerstvenie a voľnú diskusiu.
cvrWemH7
UPOZORNENIE: Čas registrácie je v rozmedzí 08:30 – 09:30. Vzhľadom na rannú zhustenú dopravu, odporúčame načasovať príchod čo najskôr po zahájení registrácie, zabránime tím nadmernému zhusteniu účastníkov v priestoroch registrácie, ako aj oneskoreniu začiatku podujatia.

Za realizačný tím,
IGOR ŠENKARČIN
Riaditeľ

Opatrenia zverejnené ÚVZ SR dňa 14.9.2020 (plné znenie) sa nijakým spôsobom nedotýkajú doteraz platných limitov pre usporiadanie hromadných podujatí, t.j. 500 ľudí pre interiér a 1000 pre exteriér. Termín podujatia zostáva v platnosti, všetky aktuálne platné opatrenia ÚVZ SR organizátor garantuje.

– Záleží nám na zdraví našich hostí a sme si vedomí návrhov pandemickej komisie z piatka 17.9.2020, ktoré do istej miery obmedzujú verejné podujatia. V týchto dňoch očakáváme upresnenia opatrení ÚVZ SR týkajúcich sa COVID-19, aby sme mohli Okrúhly stôl driving.digital plne prispôsobiť aktuálnym obmedzeniam.

– Termín 22.9.2020 zatiaľ držíme v platnosti a pracujeme na niekoľkých možnostiach usporiadania podujatia. O finálnom riešení Vás budeme informovať na našej webovej stránke driving.digital a prostredníctvom emailu.

f-uvzsr