slovakiadring

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého dominantou je 5 935m dlhá pretekárska dráha s medzinárodnými FIA a FIM licenciami. V tesnej blízkosti sa nachádza Centrum bezpečnej jazdy –  jediné profesionálne centrum na Slovensku určené na výcvik vodičov na autách, motocykloch, skútroch, autobusoch či nákladných automobiloch. Najnovším prírastkom je Slovenské motokárové centrum s licenciou CIK FIA na organizovanie národných a medzinárodných motokárových podujatí a požičovňou motokár pre širokú verejnosť.

Hotel RING

Štýlový Hotel RING priamo v areáli SLOVAKIA RING ponúka ubytovanie v 46 komfortne zariadených a klimatizovaných izbách. Súčasťou hotela sú konferenčné priestory, ktoré sú ideálne na organizovanie firemných eventov a konferencií, hotelová reštaurácia s ponukou lokálnych jedál a lobby bar.

Areál SLOVAKIA RING svojím unikátnym zázemím predstavuje jedinečné miesto pre vznik centra pre inteligentnú mobilitu na Slovensku.

Vytvára sa tu tak odborná platforma pre spoluprácu, priemyslu, výskumno-vývojových organizácií a mimovládneho sektoru s cieľom trvalo podporovať tvorbu ekosystémov v oblasti inteligentnej mobility spájajúcich výskum a vývoj v oblasti technických vied s oblasťou aplikovanej informatiky.